Biz Kimiz

Uzun yıllar basın yayın ve fotoğrafcılık altyapılarında kendimizi geliştirip, reklam stratejileri alanında deneyimler kazandık. 2006 yılında bu deneyimlerin üzerine oturttuğumuz PRESTIGE REKLAM gün geçtikçe güçlenerek ve tecrübelerine yenilerini ekleyerek büyüdü. Oluşumumuzun adına Prestij demiştik, çünkü biliyorduk ki reklamın en önemli getirisi prestijdi. Müşterilerimize kazandırdığımız prestijle biz de kazandık.

Nasıl çalışırız? Prestige Reklam, sadece bir reklam ajansı değil aynı zamanda şirketinizin proje çözüm ortağıdır. Bağımsız bir şirket gibi değil sizin firmanızın tanıtım departmanı olarak çalışırız. Sizi etkileyip memnun bırakmak bizim için yeterli olmaz, önceliğimiz sizin hedef kitlenizi etkilemektir. Reklamı bir gider değil gelir haline dönüştürmek için yaratıcı fikirler üretiriz. Gereğinden fazla ucuz ve kalitesiz reklam arayışındaysanız üzülerek söylemeliyiz ki yanlış sayfalardasınız. Ucuz reklamın her zaman daha fazla gidere neden olacağını bildiğimiz için, reklam giderlerinizi sizin yerinize yönetmeye talip oluruz. Kaliteli ve en etkili reklamla istediğiniz başarıyı yakalar, sizinle beraber o başarının keyfini süreriz. Reklamın komplike bir iş olduğunu bildiğimizden sizi başkalarıyla muhattap etmeden tüm reklam işlerinizi ayırdığımız branşlar üzerinden uzman ekibimizle yürütürüz.

Sorumluluğunu aldığımız projeleri zamanında ve en yüksek kalitede bitirmeyi hedefleriz. Bu süreçte çıkabilecek teknik ve zaman problemlerini çözebilecek deneyime sahibiz.

 

Profesyonel çalışma disiplinimizle, beraber çalıştığımız firmaları kendimizinmiş gibi sahiplenmek ve az maliyetle en yaratıcı işleri ortaya çıkarmak

Reklam ve tanıtım konusunda akademik ve pratik donanıma sahip genç takımıyla, reklamın yeniden tarifini yapmak. En sıradışıyı uygulayarak müşterilerimizi rakipleriyle yarışlarında galip çıkarmak.

Marka yaratmak, yapılan reklamın prestijine bağlıdır. Biz, "Müşteri her zaman haklıdır" ilkesini ihlal ederek sizi en iyisi için ikna etmeye çalışırız. Bİzim bakış açılarımızla olgunlaşan düşünceleriniz ileride pişmanlık duyabileceğiniz başarısız reklam girişimlerinizin önüne geçecektir.

Prestige Reklam olarak, yaptığımız işlerde ve organizasyonlarda takım çalışması anlayışını benimser. Etkin ve çarpıcı bir işin, tek kişiyle yapılamayacağını biliyoruz. Konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşan bir takım çalışması kalite için atılan adımların en başında gelenidir. Biz tüm branşlarımızı yetkili uzmanlarına bırakarak, kendi içimizde de yarışarak sizin için en iyisini buluruz.